^ Back to top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

News

ЗАВЕРШИЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

В умовах воєнного стану форми атестації здобувачів фахової передвищої освіти, згідно з наказом МОН № 265 від 21 березня 2022 року, дозволено визначати керівникам закладів освіти. Відповідно, в Харківському державному професійно-педагогічному коледжі імені В.І.

Вернадського, було прийнято рішення атестувати студентів шляхом проведення комплексного кваліфікаційного іспиту у формі тестів в режимі он-лайн. Не дивлячись на чисельні складнощі та побоювання, атестація відбулась успішно, всі студенти змогли вийти на зв'язок з різних куточків нашої держави та успішно пройти атестацію. Тестові завдання оцінювались за 100-бальною шкалою, а з результатами можна ознайомитись у нижче наведеному файлі.

Бажаємо нашим випускникам найскорішого настання миру, бути здоровими, щасливими та стати успішними фахівцями своєї справи!!!

Адміністрація Коледжу

Результати ККІ_заочна форма

 

Пропонуємо до обговорення Правила прийому 2022

Пропонуємо до обговорення Правила прийому 2022 до Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І. Вернадського.

 

Пропозиції та зауваження щодо Правил прийому надсилайте на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Приймальна комісія

 

Флешмоб «Україна – це ми»

Запрошуємо взяти участь у флешмобі «Україна – це ми». Для цього достатньо створити постер, малюнок або селфі та доповнити речення «Бути українцем – це…». Поширюйте свої патріотичні та тільки позитивні думки в соціальних мережах під хештегом #УкраїнаЦеМи та даруйте підтримку іншим!
Адже в надскладних умовах воєнного стану дуже важливо знаходити в собі сили підбадьорювати інших. Центр протидії дезінформації РНБО України та Офіс доброчесності НАЗК наголошують, що «зараз будь-який правильний вчинок українця, зокрема у цифровому просторі, наближає нас до перемоги».

photo 2022-05-02 12-08-01

Коледж продовжує функціонувати

 

   В Харкові продовжуються обстріли, нищиться цивільна інфраструктура, збільшується кількість розтрощених будівель та споруд. Та не зважаючи на всі ризики та труднощі, віддані працівники нашого Коледжу продовжують ремонтні роботи та благоустрій прилеглих територій задля майбутньої безпеки та комфорту тих, хто зараз вимушено навчає та навчається у дистанційному режимі.
     Дбаємо один про одного, підтримуємо наших захисників та віримо в перемогу України!

1-sdkfsdfj

 

Read more: Коледж продовжує функціонувати

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries