^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Комісія інженерно-будівельних дисциплін

Циклова комісія інженерно-будівельних дисциплін

Циклова комісія інженерно-будівельних дисциплін

D:\ХДППК імені В.І. Вернадського 2022\Навчальний рік 2022-2023\Сайт ХДППФК імені В.І. Вернадського\Емблема ЦК.jpg

1 Сорокіна

СОРОКІНА Валентина Петрівна

 

голова циклової комісії,

викладач, педагогічне звання «викладач-методист», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»

е mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.: +380502638075

 

 

 slipchenko 1

СЛІПЧЕНКО Максим Володимирович
Завідувач відділення професійної освіти
кандидат технічних наук, доцент,
e mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +380667120989

 

 5 Мануйлова

 

МАНУЙЛОВА Анна Василівна
викладач, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»
e mail:: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.:+380997583965

 3333333 2023-09-07 20-59-08-522

ПЕТРОВ Анатолій Миколайович
Доцент кафедри надійності та міцності машин і споруд ім. В.Я. Аніловича. ДБТУ.
e mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2 Костенко Фото

 

КОСТЕНКО Олена Геннадіївна
викладач, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
e mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.:+380674562521

 

 

6 Труфанов

 

ТРУФАНОВ Олексій Вікторович
завідувач навчально-виробничих майстерень, викладач, кваліфікаційна категорія
«спеціаліст»
e mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +380952432926

 

 

photo 2023-02-27 13-25-09111

ШАШКО Інна Євгенівна
Диспетчер відділення (денна форма навчання)
e mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7 Костира

 

КОСТИРА Олександр Вікторович
викладач дисципліни "Технологія і організація будівельного виробництва", кваліфікаційна категорія "спеціаліст"
e mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +380993710037

 

0-02-05-cdcfb33a76c8424824318cfb80b748550d30493ddc570471a95241c0b51c9273 ac632131dbd450fa

КАМЕНСЬКИЙ Владислав Іванович

Викладач з дисципліни «Технологія і організація будівельного виробництва. Кандидат архітектури

тел.: +380506096763

0-02-05-2fdd155f0a8e3e571c89f4e811dae2fbda3351ecba4424e72f357be09c78b60e 93c921c441cb1b00

МІЛЕНІН Андрій Миколайович

Викладач з дисципліни «Інженерне креслення та компʼютерна графіка»Кандидат технічних наук, доцент

 

 

План роботи циклової комісії на 2023-2024 н.р.

Звіт роботи циклової комісії за І півріччя 2022-2023 н.р.

Звіт роботи циклової комісії за ІІ півріччя 2022-2023 н.р.

 

 

У Харківському державному професійно-педагогічному фаховому коледжі імені В. І. Вернадського сформувалась традиція щорічного проведення міжвузівських науково-практичних конференцій за актуальною тематикою. Так, цього року 5 жовтня відбулася V міжвузівська конференція «Герої серед нас: сучасні захисники та захисниці України», присвячена Дню захисників і захисниць України який відзначають 1 жовтня.
Основна мета конференції полягала у виявленні почуття захоплення і гордості подвигами українських людей які стали на захист інтересів нашої держави, на небезпечний, але такий життєво важливий шлях волонтерської діяльності, стали новими героями для кожного з нас, віддаючи свої знання, досвід, час у лавах ЗСУ, Територіальної оборони, волонтерстві.
Конференція проводилась двома співорганізаторами – нашою цикловою комісією інженерно-будівельних дисциплін та комісією дисциплін технічного сервісу. Цьогоріч у нашій конференції взяли участь представники 9 закладів освіти.
У рамках роботи третього напрямку конференції виступила студентка гр. СТ-203 Костенко Анжела, з доповіддю на тему «Наші в ЗСУ: ми разом усе подолаємо і переможемо!».

 

1-kdkkdskkkwk

 

2-kdkkdskkkwk

 

3-kdkkdskkkwk

 

4-kdkkdskkkwk

 

Не зважаючи на складності роботи в умовах дистанційної форми організації освітнього процесу викладачі циклової комісії інженерно-будівельних дисциплін прагнуть в повній мірі виконувати завдання, що покладені на них.
11жовтня 2023 року відбулося засідання циклової комісії інженерно-будівельних дисциплін у режимі онлайн платформі Google Meet.
Згідно плану роботи циклової комісії на порядок денний було винесено наступні питання:
1. Підведення підсумків V міжвузівська науково-практична конференція
«Герої серед нас: сучасні захисники та захисниці України»
2. Якість проведення занять
3. Хід виконання курсових проектів.
4. Розглядання методичних розробок комісії.
5. Різне.
Крім того викладачі обговорили питання про хід виконання запланованих заходів на навчальний семестр, зосередили увагу на використанні в практиці роботи різноманітних форм організації освітньо-пізнавальної діяльності, вдосконаленню своїх методичних комплексів та викладацької майстерності.
Зустріч була завершена позитивним настроєм, вірою в перемогу та, звісно, настановами, бо лише спільними зусиллями ми отримаємо бажанні результати та дійдемо до перемоги.
Все буде Україна!

 

ghjghjghjfgfgfgfgfgfg

 

 

 

1цк інж23.11

 

2цк інж23.11

Безпека в умовах воєнного стану

 

22 листопада 2023 року викладачем циклової комісії Костенко О.Г. в рамках кураторської години з групою СТ-107к була проведена зустріч з представниками ДСНС з теми «Безпека в умовах воєнного стану».
Під час зустрічі обговорювались питання дотримання власної безпеки і безпеки інших людей в умовах воєнного часу. Також було продемонстровано відеоролики-інструктажі, які підготовлені працівниками ДСНС.

 

1-oogogogo

 

2-oogogogo

 

3-oogogogo 

 

«Підготовка фахівців у коледжу : крізь призму часу» круглий стіл до святкування 80-чя коледжу

29 лютого 2024 року викладачі циклової комісії у річницю святкування 80-чя коледжу провели круглий стіл за темою «Підготовка фахівців у коледжу: крізь призму часу». В роботі круглого столу прийняли участь студенти відділення професійної освіти, викладачі циклової комісії та співробітники коледжу.

Під час роботи круглого столу викладачі циклової комісії інженерно- будівельних дисциплін довили, що головним завдання якісної освіти є її постійна переорієнтація на формування і розвиток компетенцій особистості майбутнього фахівця, яка забезпечує адекватність вимогам часу та ринку праці. У своїх презентаціях викладачі поділилися інформацією та презентували цікаві педагогічні доробки.
На завершенні круглого столу виступили студенти та викладачі коледжу із зацікавленістю наданої інформації, важливості практичної направленості навчального процесу. Заступниця директора коледжу з навчально-методичної роботи Анна Ніколаєвська у своєму виступі відмітила важливість тематики доповідей.

1-fghfghfghfg

2-fghfghfghfg

3-fghfghfghfg

4-fghfghfghfg

5-fghfghfghfg

6-fghfghfghfg

7-fghfghfghfg

8-fghfghfghfg

9-fghfghfghfg

СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ
«НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЕКОЛОГІЧНОГО БУДІВНИЦТВА»

7 березня 2024 року у циклової комісії інженерно-будівельних дисциплін відбулась студентська он-лайн конференція «Новітні технології для екологічного будівництва».
Тематика конференції обумовлена тим, що останнім часом, екологічне будівництво, яке також називають стійким будівництвом або зеленим будівництвом, набирає все більшої популярності. Екологічні проблеми, енергетичний занепад вимагають використання новітніх рішень у підборі будматеріалів, заснування концепцій життєзабезпечення та інших засад побудови і подальшої експлуатації будинків.
В конференції взяли участь студенти 2 курсу освітньої програми «Будівництво та зварювання» та викладачі циклової комісії.
Відкрила роботу конференцію викладач-організатор Костенко О.Г., яка привітала всіх учасників конференції, відзначила важливість даного заходу і побажала плідної роботи.
На конференції виступило багато студентів з доповідями та презентаціями які свідчили про їх активну участь у проведенні пошукових досліджень. У доповідях надано оцінку шкоди та збитків, завданих збройною агресією російської федерації будівничим комунікаціям та будівництву. Охарактеризовано шляхи розбудови вітчизняного будівництва із застосуванням новітніх екологічних технології у повоєнному розвитку галузі.
Під час обговорення доповідей, студенти та викладачі циклової комісії приймали активну участь та висловлювали і обговорювали свої думки.
Захід визвав великий інтерес у студентів і хоча в системі освіти відбулися значні зміни, але студенти продовжують навчатися, кожен в різних умовах, адже розуміють, що знання, то – зброя, якою вони обов’язково переможуть ворога!

1-kgkkfkfkf

2-kgkkfkfkf

3-kgkkfkfkf

4-kgkkfkfkf

5-kgkkfkfkf

6-kgkkfkfkf

7-kgkkfkfkf

8-kgkkfkfkf

9-kgkkfkfkf

10-kgkkfkfkf

11-kgkkfkfkf

 

 

 

gdfgf 1-1

gdfgf 1-2

gdfgf 1-3

gdfgf 1-4

gdfgf 1-5

gdfgf 1-6

 

 

 

Захист курсових проєктів з дисципліни «Технологія і організація будівельного виробництва» серед здобувачів освіти навчальної групи БС-202к, БС-201

Під керівництвом викладача Анатолія ПЕТРОВА, 9 травня 2024 року відбувся захист курсових проєктів із дисципліни «Технологія і організація будівельного виробництва», студентів 2 курсу навчання групи БС-202к, БС-201 спеціальності 015.31 Професійна освіта (Будівництво та зварювання) «Будівництво та експлуатація будівель та споруд».
Захист курсових проєктів проходив у онлайн форматі на платформі Google Meet, були присутні студенти групи, завідувач відділення професійної освіти, голова циклової комісії інженерно-будівельних дисциплін, викладачі нашого коледжу.
Здобувачі освіти показали достатній рівень оволодіння навичками самостійно збирати та критично опрацьовувати, аналізувати та узагальнювати інформацію з різних джерел в т.ч із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій; формулювати мету, завдання дослідження; достатній рівень оволодіння ними навичками презентувати результати власних наукових пошуків відповідно до основних завдань курсової роботи. Незважаючи на складні умови навчання під час воєнного стану здобувачі освіти показали достойний результат навчальної роботи. Віримо в нашу молодь, наше майбутнє!
Вітаємо всіх студентів з подоланням чергового освітнього етапу та бажаємо подальших успіхів у завершальній ланці навчання – дипломному проєктуванні!

1  2024-05-13 181713

2  2024-05-13 181713

3  2024-05-13 181713

4  2024-05-13 181713

5  2024-05-13 181713

6  2024-05-13 181713

Захист курсових проєктів з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання і газопостачання будівель» серед здобувачів освіти навчальної групи СТ-203

Під керівництвом викладача Олени КОСТЕНКО, 9 травня 2024 року відбувся захист курсових проєктів із дисципліни «Санітарно-технічне обладнання і газопостачання будівель» студентів 2 курсу навчання групи СТ-203 спеціальності 015.31 Професійна освіта (Будівництво та зварювання) «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції».
Захист курсових проєктів проходив у онлайн форматі на платформі Google Meet, були присутні студенти групи, завідувач відділення професійної освіти, голова циклової комісії інженерно-будівельних дисциплін, викладачі нашого коледжу.
Зміст представлених до захисту проєктів був різноманітним та повністю відповідав діючим вимогам. Здобувачі освіти продемонстрували, в цілому, достатньо високий рівень підготовки й успішно захистили всі представлені проєкти.
Вітаємо всіх студентів з подоланням чергового освітнього етапу та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

1024-05-13 182822

3024-05-13 182822

4024-05-13 182822

 

МІЖКОЛЕДЖАНСЬКА ОЛІМПІАДА:  ЗМАГАННЯ ЗНАНЬ І ТАЛАНТІВ

15 травня 2024 року відбулася захоплива міжколеджанська олімпіада з дисципліни «Інженерна геодезія» між Харківським фаховим коледжем будівництва, архітектури та дизайну та Харківським державним професійно-педагогічним фаховим коледжем імені В. І. Вернадського. Захід такого рівня вже стає традиційним.
Проведення олімпіад між різними закладами, особливо в такий бентежний час, є важливою подією, яка спрямована на стимулювання академічного інтересу в студентів. На таких заходах обмінюються досвідом і накопиченим багажем знань не лише студенти, а й викладачі, визначаються кращі студенти й рівні підготовки фахівців у різних коледжах, обираються спільні стратегії навчання студентів.
На початку заходу учасників олімпіади тепло привітали викладачі та організатори олімпіади: завідувач відділенням ХДППФК імені В. І. Вернадського Максим Сліпченко, завідувачка ЦК інженерно-будівельних дисциплін Валентина Сорокіна, методистка ХФКБАД Олена Оленчук, викладачі ЦК спеціальних дисциплін Віталій Грузін та Владислав Аверін.
Участь у змаганнях узяли студенти І курсу ХДППФК імені В. І. Вернадського та ІІ курсу ХФКБАД, які готувалися до олімпіади під керівництвом своїх наставників. Змагання включали завдання, які вимагали від учасників проявити не тільки свої теоретичні знання, а й показати практичні навички та вміння з основних питань геодезії. З усіма завданням учасники успішно впоралися.
Провівши перевірку відповідей, журі відзначило високий рівень підготовки студентів обох закладів і, підбивши підсумки, визначило переможців.
Оргкомітет висловив подяку керівникам, викладачам та організаторам олімпіади, які доклали чимало зусиль для створення сприятливих умов для проведення заходу й наголосили на важливості таких змагань для розвитку студентів та їх прагнення до самовдосконалення.
Олімпіада завершилася нагородженням переможців та учасників.
І місце – студент ХФКБАД Лупинос Роман.
ІІ місце – студенти ХДППФК імені В. І. Вернадського Юр’єв Владислав та Калякін Владислав.
ІІІ місце – студентки ХФКБАД Молчанова Марія, Щербак Ксенія та студент ХДППФК імені В. І. Вернадського Шинкарук Артур.
Також членами журі були відзначені ще учасники, яким за аналітичний, технічно грамотний та структурований підхід до прийняття рішень під час виконання завдань на міжколеджанській олімпіаді були вручені заохочувальні грамоти.
Бажаємо студентам не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися та досягати нових вершин у навчанні та професійній діяльності. Нехай набуті знання та досвід стануть міцним фундаментом для вашого майбутнього.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних