^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Комісія дисциплін електротехнічного профілю

Комісія дисциплін електротехнічного профілю

 Безымянный

   Комісія є випусковою для спеціальності 015.33 Професійна освіта Енегретика-електротехніка та  електромеханіка, освітньої програми «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».

    Члени циклової комісії впроваджують сучасні педагогічні технології у навчальний процес, займаються поліпшенням методичного та технічного забезпечення, розробкою перспективних напрямів для курсового проектування.

    Викладачі, які входять до складу циклової комісії, беруть активну участь у роботі науково-практичних конференцій, роботі обласного методичного об’єднання викладачів  дисциплін електротехнічного профілю, у виставках методичних розробок, в організації та проведенні виставок технічної творчості студентів, в організації та участі конкурсів «Самий найрозумніший», «Кращий електрик», «Усний журнал».

     Цикловою комісією ведеться викладання дисциплін:

«Загальна електротехніка з основами електроніки», «Електрообладнання агрегатів і установок агропромислового  виробництва», «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Технічна Механіка», « Інженерне креслення та комп’ютерна графіка», «Фізика», «Інформатика та комп’ютерна техніка»,

 «Автоматизація технологічних процесів і системи автоматизованого керування», «Монтаж, експлуатація  і ремонт електроустаткування та електропостачання в АПК ».

До складу комісії входять 6 викладачів.

korneenkova 1222333  

Корнєєнкова Марина Михайлівна голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Загальна електротехніка з основами електроніки»,  «Електрообладнання агрегатів і установок агропромислового  виробництва», працює в навчальному закладі з 2001 року.

 

 cloud 1234234 Чорна Вікторія Вікторівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, завідувачка навчально-методичного  кабінету, викладач дисциплін «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Технічна Механіка», «Інженерне креслення та комп’ютерна графіка».
 fdgdfgggggggggggggggggggggge

Журбій Анна Геронівна -спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Монтаж, експлуатація  і ремонт електроустаткування та електропостачання в АПК », «Інженерне креслення та комп’ютерна графіка», працює в навчальному закладі з 1995 року.

 DSC 6679

Марусов Михайло Сергійович- спеціаліст другої категорії.

Викладач дисциплін:

І. 1) Інформатика та комп'ютерна техніка 

ІІ. 2) Технічні засоби навчання і методика їх використання

ІІІ. 3) Фізика

Консультація з дисципліни: вівторок 14.00

 fdgdfgggggggggggggggggggggge231

Понамарьова Валентина Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Інформатика та комп’ютерна техніка», працює в навчальному закладі з 2001 року.

Урум Алла Володимирівнавикладач вищої категорії, викладач дисциплін «Фізика, Математика», працює в навчальному закладі з 2001 року.

 

 

ПЛАН РОБОТИ ЦК ДИСЦИПЛИН ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ПРОФІЛЮ.

 

Мета роботи циклової комісії на навчальний 2021-2022 рік:

 Рішення завдання методичного забезпечення освітнього процесу відповідно до закону України «Про освіту».

Основні завдання роботи:

 

 Організація роботи по комплексному навчально-методичному забезпеченню дисциплін відповідно до закону України.

Продовжити роботу по створенню електронних підручників для дистанційного навчання.

Організувати та прийняти участь  в ІІІ міжвузівській науково-практичній конференції : «Харківський метрополітен - 45 років неспинного руху  задля розвитку міста».

 Продовжити впровадження в навчальний процес сучасних педагогічних та інформаційних технологій (застосування додатків Googleв освітньому процесі).

Участь в методичних і педагогічних радах згідно графіку.

 Продовжити роботу по вдосконаленню лабораторної бази циклової комісії.

 Підвищення кваліфікаційного та педагогічного рівня викладачів і впровадження в навчальний процес матеріалів підвищення кваліфікації.

Розвиток бібліотечного фонду - брати участь у формуванні електронної бази методичних розробок.

Розвиток питань стандартизації навчального процесу згідно            ДСТУ-3008-95 «Документація. Звіти у сфері наукиі техніки. Структура і правила оформлення (вимоги до оформлення практичних, лабораторних робіт, рефератів).

 Коригування робочих програм з дисциплін електротехнічного циклу.

Організувати та прийняти участь у виставці технічної творчості.

Організувати та прийняти участь у методично-виховних заходах:

 «Самий найрозумніший», «Кращий електрик», «Усний журнал».

 Проведення профорієнтаційної  роботи 2021-2022 року в закріпленних закладах. 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних