^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Комісія психолого-педагогічних дисциплін

СТАДНІК Лідія Володимирівна

ОСВІТА  

1998р. – диплом з відзнакою Харківського державного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація «Викладач дошкільної  педагогіки та психології, вихователь дітей дошкільного віку».

1998р. – дипломом інституту післядипломної освіти ХДПУ імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Практична психологія», кваліфікація «Практичний психолог».

2004р. – дипломом Української державної академії залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст».

2014р. – диплом з відзнакою Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», кваліфікація «Викладач університетів та вищих навчальних закладів».

 

КАР’ЄРА

 

1998 – 2000 р.р. – кафедра естетичного виховання ХДПУ імені Г.С.Сковороди;

2000-2017 р.р. – заклади освіти, практичний психолог;

з 2016р. – Харківський державний  професійно-педагогічний фаховий коледж імені В. І. Вернадського, викладач.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Викладає дисципліни: «Психологія»

Керівництво педагогічною практикою

 

СФЕРА ПРОФЕСІЙНИХ ІНТЕРЕСІВ

 «Супровід адаптації студентів першого курсу до освітньої діяльності» /Методичний посібник для кураторів (класних керівників), «Педагогічний ОСКАР – 2022»; «Консультування у сфері дитячо-батьківських, родинних відносин, конфлікти, невпевненість тощо»; «Нейродіагностика та корекція ускладнень навчання та поведінки»; «Терапія психосоматичних захворювань, панічних атак, розладів, пов’язаних зі стресом, адаптація до стресу – розвиток резильєнтності»

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних