^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

16 днів проти насильства

Домашнє насильство – фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою. Це поширена проблема в усьому світі серед усіх верств населення. У 90% випадків найбільше від домашнього насильства страждають  жінки та діти. Часто  у сім`ї одночасно можуть зустрічатися декілька видів домашнього насильства, і воно може зачіпати всіх членів родини.

      Домашнє насильство – це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! Відповідно до Закону України «Про попередження насильства у сім`ї», людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги.

В цьому році проблема насильства є актуальною як ніколи. Тож, у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги та допомоги у подоланні проблем насильства, соціальним педагогом та психологом  проводяться тестування та онлайн бесіди. Юристом, викладачами правознавства та психології проводяться лекції на відповідні теми.  Студенти нашого Коледжу створюють плакати.

Практичний психолог Коледжу

КОТЕНКО Наталія Миколаївна

 

28.11

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних