^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ: НОВІ ЛІДЕРИ

11 жовтня 2023 року в режимі онлайн відбулася студентська конференція. Головною метою заходу було обрання лідерів студентського самоврядування.
Студентське самоврядування – це не просто формальна форма управління, це серце нашої студентської спільноти. Це голос студентів, який чують та поважають. Важливо зазначити, що ця система глибоко вбудована в освітній процес та створює можливості для студентів висловлювати свої ідеї, ініціативи та сприяти формуванню кращого середовища для навчання.
Студентське самоврядування дає можливість здобувачам освіти висувати свої потреби, брати участь в ухваленні важливих рішень та сприяти вдосконаленню навчального процесу. Ця форма управління збагачує студентське життя, створює можливості для саморозвитку та формування активної громадянської позиції.
Кандидати на посади голів студентського самоврядування мали унікальну можливість представити своє бачення майбутнього нашого коледжу, зачитавши тези своїх передвиборчих програм.
За результатами голосування, яке проходило із застосуванням Google-форм, головою студентської ради коледжу стала Кайвсаар Катерина, студентка групи ЕМ-110, її заступником – Мєдвєдєв Дмитро, студент групи БС-201. Головою техніко-технологічного відділення став Чін Дін Нік, студент групи ТМ-113, головою відділення професійної освіти – Колосовський Юрій, студент групи БС-201, секретарем ради призначено Кадара Івана, студента групи ТМ-112.
Новообраним головам висловлюємо щиру вдячність за їхню відданість та відповідальність. Бажаємо їм плідної роботи, натхнення у вирішенні важливих питань та успіхів. Спільно ми зробимо наше освітнє середовище ще кращим та більш дружнім для кожного студента.

fghgfghfghfghgggggg31

 

fghgfghfghfghgggggg32

fghgfghfghfghgggggg3

fghgfghfghfghgggggg34

fghgfghfghfghgggggg35

fghgfghfghfghgggggg336

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних