^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Наука попри війну

10 листопада щорічно в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development), заснований у 2001 році під егідою ЮНЕСКО, аби об’єднати людей навколо спільної мети – мирного й щасливого співіснування.
Напередодні свята, 9 листопада, відбувся урочистий захід «Наука попри війну», під час якого начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов привітав учених та вручив їм подяки й грамоти.
«Це свято започатковане ЮНЕСКО і мало на меті розвивати науку як гарантію миру, стабільності, економічного розвитку та світу без війни. Завдяки науковцям Харківщини навіть в умовах повномасштабного вторгнення рф університети та школи залишаються не лише в лідерах України, а й на міжнародній арені. Гарантуємо, що готові підтримувати абсолютно всі ініціативи незалежно від того, яка це сфера науки. Лише разом зможемо перемогти російського агресора, утримати наукові провідні позиції й розвивати нашу державу», – звернувся до присутніх Олег Синєгубов.
Директор нашого коледжу, Сайчук Олександр Васильович, був нагороджений подякою від начальника Харківської обласної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків в умовах воєнного стану, високий професіоналізм, ініціативу й наполегливість. Щиро вітаємо із заслуженою відзнакою!

222222222233223222

photo 2023-11-10 08-34-56

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних