^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Зустріч з партнерами

Сьогодні в коледжі радо зустрічали нашого друга й партнера з Польщі. Ярослав Бєнь, представник фермерського господарства Vital Berry, у складний воєнний час не забував про коледж, надаючи гуманітарну допомогу працівникам, студентам та мешканцям гуртожитку.
Під час зустрічі адміністрація коледжу щиро подякувала панові Ярославу за неоціненну допомогу та піклування й висловила надію на майбутню зустріч на території фермерського господарства Vital Berry після нашої перемоги.
Між закладами було подовжено договір про подальшу співпрацю, що дозволить об'єднати зусилля та можливості для підготовки сучасних фахівців аграрного напрямку, створити умови для ознайомлення студентів із новітнім промисловим і технологічним обладнанням, розширити базу практики студентів, стажування й підвищення кваліфікації для викладачів тощо.
Також в онлайн-форматі відбулася зустріч зі студентами, під час якої Ярослав Бєнь детально представив аграрне підприємство Vital Berry, розповів про умови праці та проживання для практикантів від коледжу й запросив присутніх до подальшої співпраці.

photo 2023-12-13 16-37-06

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних