^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

МІЖКОЛЕДЖАНСЬКА ОЛІМПІАДА: ЗМАГАННЯ ЗНАНЬ І ТАЛАНТІВ

15 травня 2024 року відбулася захоплива міжколеджанська олімпіада з дисципліни «Інженерна геодезія» між Харківським фаховим коледжем будівництва, архітектури та дизайну та Харківським державним професійно-педагогічним фаховим коледжем імені В. І. Вернадського. Захід такого рівня вже стає традиційним.
Проведення олімпіад між різними закладами, особливо в такий бентежний час, є важливою подією, яка спрямована на стимулювання академічного інтересу в студентів. На таких заходах обмінюються досвідом і накопиченим багажем знань не лише студенти, а й викладачі, визначаються кращі студенти й рівні підготовки фахівців у різних коледжах, обираються спільні стратегії навчання студентів.
На початку заходу учасників олімпіади тепло привітали викладачі та організатори олімпіади: завідувач відділенням ХДППФК імені В. І. Вернадського Максим Сліпченко, завідувачка ЦК інженерно-будівельних дисциплін Валентина Сорокіна, методистка ХФКБАД Олена Оленчук, викладачі ЦК спеціальних дисциплін Віталій Грузін та Владислав Аверін.
Участь у змаганнях узяли студенти І курсу ХДППФК імені В. І. Вернадського та ІІ курсу ХФКБАД, які готувалися до олімпіади під керівництвом своїх наставників. Змагання включали завдання, які вимагали від учасників проявити не тільки свої теоретичні знання, а й показати практичні навички та вміння з основних питань геодезії. З усіма завданням учасники успішно впоралися.
Провівши перевірку відповідей, журі відзначило високий рівень підготовки студентів обох закладів і, підбивши підсумки, визначило переможців.
Оргкомітет висловив подяку керівникам, викладачам та організаторам олімпіади, які доклали чимало зусиль для створення сприятливих умов для проведення заходу й наголосили на важливості таких змагань для розвитку студентів та їх прагнення до самовдосконалення.
Олімпіада завершилася нагородженням переможців та учасників.
І місце – студент ХФКБАД Лупинос Роман.
ІІ місце – студенти ХДППФК імені В. І. Вернадського Юр’єв Владислав та Калякін Владислав.
ІІІ місце – студентки ХФКБАД Молчанова Марія, Щербак Ксенія та студент ХДППФК імені В. І. Вернадського Шинкарук Артур.
Також членами журі були відзначені ще учасники, яким за аналітичний, технічно грамотний та структурований підхід до прийняття рішень під час виконання завдань на міжколеджанській олімпіаді були вручені заохочувальні грамоти.
Бажаємо студентам не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися та досягати нових вершин у навчанні та професійній діяльності. Нехай набуті знання та досвід стануть міцним фундаментом для вашого майбутнього.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12 

 

 

 

 

 

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних