^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Відбулося підсумкове засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп

25 червня 2026 року відбулося підсумкове засідання методичного об’єднання класних керівників (кураторів груп). Зустріч пройшла в змішаному форматі й була присвячена аналізу роботи за минулий навчальний рік та плануванню майбутньої діяльності.
У ході засідання голова МО Богдан І. М. проаналізувала результати роботи методичного об’єднання кураторів груп за 2025/2026 навчальний рік. Було відзначено належний рівень організації виховної роботи, активну участь кураторів у проведенні заходів національно- патріотичного, професійного та культурно-просвітницького спрямування, а також їхній внесок у створення сприятливого освітнього середовища для здобувачів освіти.
Окрему увагу було приділено обговоренню пропозицій щодо планування виховної роботи та діяльності методичного об’єднання на 2026/2027 навчальний рік. Учасники засідання окреслили пріоритетні напрямки роботи кураторів на наступний навчальний рік, особливо наголосивши на національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованні студентської молоді.
Також було проаналізовано попередні результати складання кваліфікаційних іспитів студентами випускних курсів. Учасники засідання обговорили питання завершення освітнього процесу та організації отримання здобувачами освіти документів про освіту.
Обговорення питань порядку денного дозволило не лише підбити підсумки виконаної роботи, а й накреслити чіткі орієнтири для подальшого розвитку виховного процесу та методичної роботи кураторів у наступному навчальному році.

1 2026-06-26 091731

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних