^ Вгору
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Тиждень права 2016

Упродовж тижня в технікумі відбувалися заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права.

У рамках цього тижня викладачі правознавства Громова Т.Г. та Лазарєв В.О. ознайомлювали студентів з  основними положеннями Загальної декларації прав людини.

Студенти груп М-15,  СР -1, СР -2, ЕЛ-1 виступили з доповідями на правову тематику: «Верховенство права і правова держава», «Актуальні проблеми соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб в Україні», «Європейський суд з прав людини - найвища судова інстанція», «Гарантії прав людини на захист життя та здоров’я», «Право людини на соціальне забезпечення в Україні», «Рівність прав і можливостей жінки та чоловіка в суспільстві».

Для студентів ІІІ-го курсу  груп ЕМ-16, ТМ-15, ТМ-25, ТМ-36 проведено предметну олімпіаду з дисципліни «Основи правознавства».

У бібліотеці технікуму було організовано виставку літератури правового змісту. Працівниками бібліотеки було прочитано лекції «Права знаю та про обов’язки не забуваю».

9 грудня 2016 року тиждень завершився проведенням Всеукраїнського уроку «Права людини»  з нагоди проголошення Загальної декларації  прав людини.

 gxea9ES1d4

 

O7yhmfFaiaQ

RqQA1vAYGWY

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних